• slidebg1
  • slidebg1

Odalar

Single Oda

Single Odalarımızda aradığınız rahatlığı ve konforu rahatlıkla bulabilir,keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Deluxe Oda

Deluxe Odalarımızda aradığınız rahatlığı ve konforu rahatlıkla bulabilir,keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Vip Oda

Vip Odalarımızda aradığınız rahatlığı ve konforu rahatlıkla bulabilir,keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Twin Oda

Twin Odalarımızda aradığınız rahatlığı ve konforu rahatlıkla bulabilir,keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Triple Oda

Triple Odalarımızda aradığınız rahatlığı ve konforu rahatlıkla bulabilir,keyifle vakit geçirebilirsiniz.

RÜYA GİBİ BİR TATİL İÇİN
DOĞRU YERDESİNİZ

Gloria Tibi Hotel; iş ve eğlence merkezlerinin tam kalbindedir Samsun'un kalbi İlkadım ilçesinde bulunan otelimizde; bir kaç dakika içerisinde Karadeniz’ in eşsiz sahilinde yürüyebilir, Samsun‘umuzun gözbebeği Atatürk Heykeline 5 dakikada uluşabilirsiniz. Alışveriş merkezleri ve marketler yürüme mesafelerindedir. Tüm semtlere giden otobüsler ​GLORİA TİBİ’ nin önünden geçmektedir. Meydan Tramvay istasyonu sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Gloria Tibi Hotel

Gloria Tibi Hotel; A grubu 3 yıldızlı bir otel olup, 16 VIP,12 STANDART ve 4 TRIPLE olmak üzere toplamda 32 oda ve 72 yatak kapasitesi ile Samsun Merkezinde siz değerli misafirlerimize; sınırsız ve sorunsuz anlayışımızla 5 yıldız seviyesindeki müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.
Gloria Tibi Hotel'de daima gülen yüzleri ile sizlere daha iyi hizmet adına elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan personelimiz tarafından ağırlanacaksınız.
% 100 Misafir Memnuniyetini politika edinen işletmemiz, sizler için adeta adanmışlık ruhu ile bütün enerjisini misafirlerine hizmet etmek için kullanmaktadır. Amacımız basit: Eğer Gloria Tibi Hotel’den ayrılırken yüzünüzde bir gülümsemebırakabiliyorsak ne mutlu bize...